Sklá

Sklá

Bezpečnostné kalené, vrstvené a izolačné sklá

1.Kalené bezpečnostné sklo pre automobilovú a stavebnú techniku

Ponúkame:

  • bočné sklá
  • dverové sklá
  • zadné sklá

 

v rôznych farebných prevedeniach.

Kalené (tvrdené) bezpečnostné sklo sa používa v automobilovom priemysle a v najnáročnejších architektonických návrhoch budov pri použití v horizontálnej, vertikálnej polohe alebo šikmého zasklenia.

2.Vrstvené bezpečnostné sklo

Vyrába sa plošným spojením dvoch a viac vrstiev skla s jednou alebo niekoľkými vrstvami polyvinylbutyralovej fólie s vysokou pevnosťou, adhéziou a elasticitou.

Aplikácia: zasklievanie čelných okien dopravných prostriedkov, účinná zvuková bariéra na diaľniciach pri letiskách a pod., ochrana proti vypadnutiu, ochrana proti vlámaniu do súkromných domov, inštitúcií, peňažných, výchovných ústavov...

3.Izolačné sklo

Je zložené z dvoch alebo troch tabúľ  skla v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným, mechanickým a estetickým nárokom, ktorých vzdialenosť vymedzuje rôzne široký dutý dištančný profil naplnený vysúšacím prostriedkom.

4.Zrkadlá

Zrkadlo so striebornou vrstvou na zrkadlovom skle, číre alebo farbené v hmote je pokryté z jednej strany odrazovou vrstvou striebra, ktorá je chránená vrstvou medi a špeciálneho krycieho laku. Ponúkame lepené aj kalené typy zrkadiel.

 

Na stiahnutie


Prospekt Hriadeľ sklá 2015.pdf

FacebookYoutubeWebshopNewsletter