Správy

FENDT Inteligentnú Techniku pre každého!

  Je všeobecne záme,  že  traktory FENDT disponujú s výnimočnou výbavou. Čo je zárukou toho,  že  tieto energetické stroje sú schopné  aj o niekoľko rokov, i pri zmenených   technických a agrotechnických normách,  vyhovieť požiadavkám užívateľov na vysokej úrovni.

fotka1

V 21. storočí výbava traktorov nepozostáva  iba zo sedadla, hydraulických okruhov, či „veľkých  pneumatík.”

Kúpili by Ste si televízor bez diaľkového ovládania, alebo počítač bez inetnetu? Pravdepodobne nie!

V traktoroch je nespočetne veľa   prkov pre každodennú komfortnú prácu. Tie  napomáhajú Vašej práci, a keď ich vyskúšate,  zistíte , že je radosť s nimi pracovať.

Nenájdete traktoristu a  Vy sám  nerád trávite celé dni v nepohodlných traktoroch?

Komfort Vášho traktora je jedným zo záruk Vašej budúcnosti. Na jednej strane  pretože je pohodlnejší,  ľahšie nájdete dobrú obsluhu, na druhej strane hocikto riadi traktor, šetrí  si svoje zdravie.

Nerozumiete tomu? Bojíte sa novej techniky?

Sú možné dve veci: vzdelávate sa, vzdelávate vašich traktoristov, alebo  „zastanete ”. Zastanete na jednej technickej úrovni a technický vývoj preletí popri Vás .

fotka2
Rozhodnite sa pre FENDT Inteligentnú Techniku  a odborníci z HRIADEĽu  Vás naučia ako ho používať!

Stači, keď ste otvorený pre novinky  a starostlivý majiteľ  svojho stroja!

Nemecká kvalita, hospodárna prevádzka, pohodlie, všestrannosť.
Sú to charakteristické parametre  FENDT traktorov. Samozrejme  k tomu pridáme  zabezpečenie servisu a náhradných dielov od spoločnosti HRIADEĽ, presne tak, ako si to Vy predstavujete !

fotka3

S aktuálnou akciou  chceme vyvrátiť , že FENDT je drahý traktor.  Naše ceny sú adekvátne  – ako sa hovorí!

Do akcie sme zahrnuli  tri výkonovo odlišné traktory sS mottom  „FENDT Inteligentnú  Techniku pre každého”.

  • Akciový 100 KS traktor pôvodne za 93 000 € + DPH, dostupný už  od 61 700 € + DPH ! Výbava:  odpružená náprava, 400 kg predné závažie, predné hydraulické ramená Kat. 2, Mechanicky odpružená kabína, 3 hydraulické okruhy vzadu, tandemové hydraulické čerpadlo
  • 160 KS 6 valcový s POWER výbavou, 109 l hydraulickým čerpadlom, pneumaticky odpruženou kabínou na 2 bodoch s pôvodnou cenou 154 000 € + DPH je teraz dostupný  od 118 600 € + DPH! Výbava traktora sa dá modifikovať na mieru, ale najneskôr 6 týždňov pred výrobou traktora. Popri 6 valcovom 160 KS prevedení ostáva takisto aj 4 valcový model v ponuke.
  • Do konca vypredania zásob už objednaných traktorov vo výkonovom rozmedzí 270-360 KS je navigačný systém s automatickým riadením od výrobcu bezplatne. Keď ste doteraz nevyskúšali navigačný systém s automatickým riadením, lebo sa Vám zdal pridrahý, tak teraz nastal ten správny čas.

Ak  túžite po naozaj dobre vybavenom FENDT Vario traktore , chyťte sa príležitosti!

Kontaktujte regionálnych predajcov fi HRIADEĽ, radi Vám poskytnú podrobné informácie!

Keď je pre Vás  dôležité  plánovanie výdavkov,tak dávame do Vašej pozornosti  možnosť nákupu garancie na  5 rokov/6000 mth  (priamo  od výrobcu Fendt) .   

O cenách, ktoré závisia od výkonovej kategórie  a mth, sa môžete  informovať  u regionálnych predajcov fi HRIADEĽ.

Kto vedie  – vedie Fendt!

Použité fotografie sú ilustračné. Horeuvedené informácie nie sú úplne. Akcia  trvá do vypredania zásob.  O podrobnostiach sa informujte u predajcov  fi HRIADEĽ!

 

 

 

 

 

Foto: Fendt

 

späť
FacebookYoutubeWebshopNewsletter