Správy

Vážený zákazník,

Ako dodávateľ poľnohospodárskej techniky vieme, že Vaša práca je jedna z najdôležitejších činností pre našu spoločnosť.

Chápeme Vaše potreby a myslíme na agrotechnické termíny ako aj na tých, ktorí sa zaoberáte živočíšnou výrobou.

Žiaľ zasiahla nás náročná situácia spojená s COVID-19 a preto by sme Vás chceli poprosiť o spoluprácu v maximálne možnej miere aj z Vašej strany.

Náš servis urobí všetko preto, aby stroje fungovali správne aj keď pracujeme v obmedzenom režime.

  • Poruchy nahlasujte naďalej na náš dispečing 0903282618, alebo priamo Vášmu servisnému technikovi

  • Ak sa bude pracovať na odstránení poruchy na Vašom stredisku poprosíme Vás o obmedzenie kontaktu so servisným technikom na minimum, ak sa dá na nulu

  • Ak je možnosť dopravenia stroja na najbližšie stredisko, urobte tak prosím, podrobné informácie Vám dodáme po telefonickom dohovore

Všetky aktualizácie, zmeny týkajúce sa našej práce nájdete na našom webe www.hriadel.sk.

Ďakujeme, že dbáte na svoje zdravie a beriete ohľad na našich zamestnancov!

S pozdravom, servisný tím Hriadeľ.

Pripájame vyhlásenie MPRV SR

Vážený člen AGRION,

zákaz činnosti, ktorý zaviedol Ústredný krízový štáb 16. marca 2020 sa nevzťahuje na servisy, resp. dodávateľov poľnohospodárskej techniky, ktorí vykonávajú aj servisnú činnosť.

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR o tom informuje po množiacich sa otázkach poľnohospodárov. Túto problematiku na včerajšom rokovaní preberala aj Vláda SR.

„Servisy poľnohospodárskej techniky spadajú do skupiny s výnimkou na prevádzku 1.2 – autoservisy, pneuservisy a odťahové služby. Z hľadiska nepretržitej starostlivosti o hospodárskej zvieratá, ale aj vzhľadom na začiatky realizácie jarných prác poľnohospodárov, vyzývam servisy poľnohospodárskej techniky, respektíve dodávateľov techniky, ktorí zabezpečujú servis tejto techniky, aby nezastavovali prevádzku a poľnohospodárom plynule poskytovali svoje služby. Je to nevyhnutné pre zachovanie potravinových tokov nielen dnes, ale aj výhľadovo, keďže nevieme ako dlho táto pandémia potrvá," povedala Gabriela Matečná, vicepremiérka a ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Verím, že Vás táto informácia potešila!

Prosím Vás, aby sme zabezpečovali pokiaľ možno bezproblémový chod poľnohospodárskych strojov a technológií tak nevyhnutných najmä v aktuálnom období jarných prác a samozrejme starostlivosti o zvieratá. 

Autor článku: Vladimír Machalík – riaditeľ odboru komunikácie a marketingu MPRV SR

Zdroj: Polnoinfo.sk

späť
FacebookYoutubeWebshopNewsletter